Gegužės 13 d. kviečiame švariai, prasmingai, kūrybingai, linksmai švęsti Europos dieną ir atidaryti turizmo sezoną!

Kartu su Visagino apylinkių žygių ekspertais Aleksu Urazovu  ir Antonu Jevtiuchovu keliausime aplink Visagino ežerą ir rinksime šiukšles. Prie Visagino ežero paplūdimio aikštelės vyks kūrybinės dirbtuvės mažiems ir dideliems. Vakare – VKC „Bangos“ salėje diskoteka „Rock session industrial edition“.

Plačiau apie renginį https://byt.lt/dqxXL
PROGRAMA:

  • 10.00-10.30 Atvykimas į starto vietą šalia Visagino ežero paplūdimio tinklinio aikštelės.
  • STARTAS: 11.00. (Nevėluoti!) Planuojama žygio trukmė apie 3 val.

GALIMI DU MARŠRUTAI:

  • Trumpasis, ekstremalus (apie 8 km) , švarinant pelkes ir kitas sunkiai prieinamas ežero pakrantes su Art residence „Point”. Plačiau https://www.facebook.com/events/198713932926699/?active_tab=discussion
  • Ilgasis, lengvesnis (apie 11 km), švarinant ežero pakrantes lengvai prieinamose vietose https://www.alltrails.com/explore/map/map-april-28-2023-9a83eab?u=m&sh=qmvs4h
  • Šiukšlės bus gabenamos valtimis į pakrantėje numatytą vietą. Jums tinkamą maršrutą galėsite pasirinkti STARTO vietoje. Pasirūpinkite žygiams pritaikyta apranga avalyne ir geriamu vandeniu.

SVARBU! Kad organizatoriai galėtų tinkamai suplanuoti žygį ir suskaičiuoti puodelius arbatai kviečiame registruotis https://forms.gle/iXowfcA9Yr6PzfNW6.  Žinoma, žygyje galės dalyvauti ir neregistruoti dalyviai.

  • Dėmesio! Nuo 12.00 starto vietoje vyks LABAI ĮDOMIOS „Tvariosios kūrybinės dirbtuvės“ vaikams ir ne vaikams su „Akademiku” ir Vaiva Lanskoronskyte.
  • Dėmesio! Nuo 19.00 kviečiame visus į diskoteką „Rock session industrial edition“, kuri vyks VKC „Bangos“ salėje. Įėjimas nemokamas.

Renginį organizuoja Europe Direct Visaginas ir VšĮ Visagino turizmo plėtros centras.

Partneriai: Art residence „Point” ir LitWild – Activity holidays in Lithuanian nature ir „Akademikas”.